fbpx

Kim jesteśmy?

Sektor Budowlany.pl to dynamicznie rozwijający się portal segmentu związanego z branżą budowlaną. Naszą domeną jest innowacyjność. Inspirujemy i czerpiemy od najlepszych. Zapewniamy kompleksową usługę dostępną poprzez rozbudowaną i w pełni funkcjonalną platformę internetową. Jesteśmy również dostępni do Państwa dyspozycji poprzez punkt stacjonarny i pracowników terenowych.

Sektor Budowlany swoje funkcje realizuje w pięciu obszarach związanych z branżą budowlaną. Działamy jako agencja nieruchomości, agencja zatrudnienia oraz hurtownia budowlana. Realizujemy projekty budowlane, a dodatkowo prowadzimy forum budowlane związane z szeroko pojętą branżą. Odpowiednio jako:

  • Agencja nieruchomości – uczestniczmy w obrocie nieruchomościowym. Zapewniamy wsparcie każdego procesu, od przygotowania mieszkania, opiekę i nadzór nad budynkiem, po sprzedaż lub kupno nieruchomości.
  • Agencja zatrudnienia – zajmujemy się rekrutacją w każdym zakresie. Działamy dla pracowników i pracodawców. Łączymy!
  • Hurtownia budowlana – dysponujemy własną hurtownią, w rezultacie zaopatrujemy w najwyższej jakości materiały budowlane różnej kategorii.
  • Projekty budowlane – realizujemy krajowe i zagraniczne inwestycje o różnej skali.
  • Forum budowlane – budujemy miejsce wymiany informacji branżowych.

W efekcie jako firma zabezpieczamy łańcuch procesów budowlanych. Zaopatrujemy w materiały budowlane, łączymy przedsiębiorców oraz pracowników, spełniamy marzenia i cele nieruchomościowe, a także tworzymy miejsce wymiany informacji między specjalistami z branży budowlanej, a prywatnymi inwestorami. Realizujemy projekty uczestnicząc w nich jako strona wykonawcza bądź pośrednicząca. Naszą dewizę stanowi zwiększenie efektywności oraz usprawnienie wszelkich inicjatyw podejmowanych przez klientów we współpracy z Naszą firmą.

Swoje usługi świadczymy zarówno na terenie kraju jak i poza jego granicami. W ten sposób działamy lokalnie i międzynarodowo. Do tej pory z sukcesem podejmowaliśmy się projektów na terenie Polski, Niemiec, Austrii, Danii oraz Holandii. Realizujemy małe, średnie oraz duże inwestycje. Jesteśmy otwarci na każdego klienta i każde nowe pole współpracy

Nasz zespół to ludzie z bagażem wieloletnich doświadczeń z branży budowlanej, a sama firma to podmiot gospodarczy powstały w rezultacie połączenia wiedzy różnych segmentów. To ludzie tworzą Naszą markę. Właściciele Sektor Budowlany.pl to osoby związane z branżą, o kierunkowych kwalifikacjach oraz wykształceniu. Doświadczenie i tradycje biznesowe oparte są o drogę zawodową zatrudnionych osób. Możemy pochwalić się szeroką wiedzą rekrutacyjną zdobytą na holenderskim rynku pracy. Znajomością innowacyjnych technik oraz metod pozyskiwania pracownika i pracodawcy, a także łatwością nawiązywania kontaktów biznesowych. Ponadto, wiedzą i doświadczeniem w realizacji projektów zagranicznych i krajowych, a także bogatą historią związaną z szeroko pojętą branżą okienną i hurtowniczą. W oparciu o zdobyte doświadczenie z otwartą głową wkraczamy na rynek nieruchomości. Szerokie spektrum działania oparte o doświadczenie to Nasza dewiza.

Jako firma dysponujemy własnym zapleczem biurowym, a także zapleczem magazynowym. Posiadamy profesjonalny sprzęt przeznaczony do realizacji podejmowanych projektów. Każdy zainteresowany może skorzystać z oferty stacjonarnie lub wirtualnie. 

Jak działamy i co oferujemy?

Współpracujemy!

Oferujemy kompleksowe usługi budowlane oraz usługi pośrednio związane z branżą budowlaną na najwyższym poziomie. Każdy pomyślnie zrealizowany projekt to efekt pracy kompatybilnego i wyspecjalizowanego zespołu pracowników oraz podmiotów zewnętrznych biorących udział w realizacji przedsięwzięcia. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Odpowiadamy na potrzeby!

W zależności od preferencji klienta działamy bezpośrednio wykonując powierzone Nam projekty lub uczestniczymy w realizacji przedsięwzięcia pośrednicząc na linii zleceniodawca-zleceniobiorca. W każdym stadium zapewniamy wsparcie i opiekę doświadczonych fachowców.

Szkolimy się dla Was!

Naszą ideą jest stałe podnoszenie kwalifikacji. Uczestniczymy w szkoleniach oraz podejmujemy się nowych wyzwań. Zwiększamy kompetencje zespołu, a w rezultacie jakość i poziom usług. Z każdym projektem zyskujemy nowe doświadczenie.

Promujemy!

Sektor Budowlany wspiera strategie marketingowe przedsiębiorców branży budowlanej. Na Naszym portalu umożliwiamy reklamę dostosowaną do potrzeb. W katalogu modeli współpracy posiadamy klasyczną reklamę indywidualną oraz rozbudowany pakiet narzędzi promocyjnych.

Dążymy do realizacji celów klienta!

Specjalizujemy się w indywidualnym podejściu do klienta. Każdy cel jest dla nas ważny. Bez względu na gałąź działalności, z której korzystają klienci. Dopasowujemy techniki oraz metody pracy do preferencji klienta. Nasz sukces jest odpowiednikiem Państwa sukcesu.

Konkurujemy!

Oferujemy atrakcyjne stawki cenowe w towarzystwie najwyższej klasy oraz jakości usług. Nasz cennik to rzetelna i konkurencyjna informacja rynkowa przeznaczona dla klienta.

Służymy poradą!

Na każdym etapie współpracy zapewniamy wsparcie doświadczonych pracowników. Zapewniamy bezpieczeństwo powierzonej Nam usługi. Udzielamy wskazówek i porad. Dodatkowo na Naszych stronach WWW budujemy branżową bazę wiedzy dla każdego klienta.

Kilka słów od zarządu

„Sektor Budowlany powstał, by zaspokajać rosnące potrzeby klienta branży budowlanej. Dynamicznie zmieniający się rynek rodzi nowe wymagania względem przedsiębiorców. Nasza firma jest odpowiedzią na ewolucje oferowanych usług i znaczący wzrost potrzeb klientów. Przeistaczamy know-how, umiejętności i kompetencje w rozwój! Łączy nas pasja oraz otwartość na nowe wyzwania biznesowe. Dziękujemy za odwiedziny na Naszym portalu i zapraszamy do nawiązania współpracy.”

Krzysztof Juszczak

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.