fbpx

Dlaczego warto reklamować się na Naszych stronach?

Efektywna promocja ofert na konkurencyjnym rynku!

Dołącz do reklamodawców Sektora Budowlanego, dotrzyj do klienta i zwiększ zyski z efektywnej promocji. Z nami Twoja reklama stanie się częścią większej strategii marketingowej. Umożliwiamy synchronizację reklam pomiędzy pięcioma prowadzonymi przez Nas portalami. Analizujemy Twoje potrzeby i dostosowujemy do nich strategie marketingową. Nasi specjaliści nadzorują ruchy na stronach internetowych, a wiedzę przekładają na konkretne działanie dla korzyści reklamodawców. Oferujemy usługę bieżącej konfiguracji zamieszczonej reklamy w celu zwiększenia jej efektywności. Przenosimy aktywność. Udostępniamy pakiet wariantów promocji i reklamy. Z Nami stworzysz każdą kampanię reklamową. Wykorzystamy Twój potencjał!

Promocja od A do Z. Oferujemy możliwość stworzenia kompleksowego planu reklamowego na Naszych portalach. Budujemy strategie, wdrażamy ją i obserwujemy ruch na stronie. Pozyskane informacje analizujemy i usprawniamy plan reklamowy.

Dla zainteresowanych ofertą prezentujemy kilka form możliwej promocji w serwisie:

Reklama na stronie głównej

Twoja reklama w centrum zainteresowania wzroku klienta. W takim wydaniu nie pozostanie obojętna każdemu z odwiedzających Nasz serwis. Zamów reklamę na stronie głównej i zyskaj najlepszą formę promocji.

Reklama banerowa

Reklama typu display, jako moduły umieszczone na początku lub środku strony z możliwością dostosowania formatu. Decydując się na tę formę promocji docierasz z informacją marketingową do właściwych osób. Zyskujesz zauważalność i szerokie grono odbiorców.


Reklama w bocznym panelu strony

Graficzna reklama w bocznym panelu pomieści dodatkową treść. Możesz pozwolić sobie na większy format i dotrzeć do większego grona również tekstem. Emitowana jest wraz z odwiedzinami użytkownika na stronie.

Dołącz do Nas!

Do dyspozycji pozostawiamy możliwość dołączenia do bazy Naszych partnerów biznesowych i zaufanych firm powiązanych z branżą budowlaną. Jeśli możesz udzielić wsparcia Naszym klientom, które wkracza poza zakres Naszej działalności dołącz od razu. To nic nie kosztuje, a może być cenną formą promocji i reklamy Twoich usług. Zależy nam na różnorodności.

Poza podstawową formą reklamy proponujemy wsparcie promocji poprzez wykorzystanie umiejętności Naszych grafików i copywriterów. Możesz zaprojektować reklamę i zamówić gotowe treści marketingowe. Zamówiona reklama będzie bardziej widoczna, jeśli skorzystasz z formy promocji poprzez akcje sponsorowane. Zaznaczymy Twoją obecność w artykułach blogowych oraz prowadzonych przez Nas stronach, grupach i portalach internetowych. Media społecznościowe usłyszą o Twoich usługach.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.