fbpx

Główna działalność agencji nieruchomości

Agencja nieruchomości Sektora Budowlanego oferuje pakiet usług dostępnych w każdym momencie.

W ramach standardowej usługi oferujemy Państwu wsparcie w:

SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

KUPNIE NIERUCHOMOŚCI

WYNAJMIE NIERUCHOMOŚCI

ZARZĄDZANIU NIERUCHOMOŚCIĄ

Dodatkowo pozostawiamy Państwu możliwość skorzystania z usług powiązanych z obrotem nieruchomościowym.
  • Oferujemy doradztwo w zakresie problemów związanych z potencjalnymi transakcjami. W tym względzie służymy poradą ustną bądź mailową. Nadzorujemy proces transakcyjny.
  • Rzetelnie wyceniamy.  Zapewniamy usługę określenia aktualnej wartości rynkowej nieruchomości. 
  • W ramach działalności agencji podejmujemy się zarządzania nieruchomością i sprawowaniem opieki nad stanem budynku lub lokalu mieszkalnego. Zapewniamy opiekę serwisowo – konserwacyjną oraz usługę utrzymania porządku w obiekcie.   
  • Prezentujemy nieruchomości potencjalnym klientom.
  • W razie potrzeby dbamy o formalności oraz kwestie prawne. Zapobiegamy nieporozumieniom pomiędzy stronami umowy.
  • Wspieramy pracę agentów nieruchomościowych, deweloperów oraz firm decydujących się na współpracę z Naszą agencją.
  • Zapewniamy możliwość skorzystania z nowoczesnych form usług uatrakcyjniających proces transakcyjny – home staging, w którego skład wchodzi profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. W ten sposób zapewniamy maksimum zainteresowania każdą ofertą. Wydobywamy plusy nieruchomości.

Te i inne usługi znajdą Państwo ofercie zamieszczonej na stronie.

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjnym cennikiem na nasze usługi

Usługi online związane z promocją oraz publikacją ogłoszeń

SektorBudowlany.pl to portal z masą rozwiązań promocyjnych dla klienta. Oferujemy możliwość bezpłatnej publikacji ogłoszenia nieruchomościowego w zbudowanej przez Nas bazie. Gwarantujemy skuteczną reklamę dla sprzedawanej bądź wynajmowanej nieruchomości. Dla korzystających z oferty publikacji ogłoszenia, oferujemy możliwość wyróżnienia oferty w określonym terminie. W ten sposób umożliwiamy dotarcie do szerszego grona potencjalnych nabywców.

Usługa promocji to nie tylko publikacja ogłoszenia na portalu. SektorBudowlany.pl działa aktywnie zwiększając zainteresowanie ofertą. Dysponujemy cennymi kontaktami biznesowymi i podejmujemy nowe, między innymi z inwestorami, deweloperami oraz klientami. Działamy na wielu polach, wykorzystujemy każdą metodę zwiększającą efektywność obrotu nieruchomościowego. Wpływamy na sprzedaż dzięki banerom reklamowym oraz technikom związanym z pozycjonowaniem i optymalizacją tekstu za pomocą zasad SEO.

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą cennika ogłoszeń promowanych dla klientów indywidualnych i biznesowych

Akcja marketingowa na stronach pokrewnych

Sektorbudowlany.pl to nie tylko agencja nieruchomości. W ramach firmy prężnie działają: agencja rekrutacyjna, hurtowania budowlana, projekty budowlane oraz forum. Odpowiednio na każdej ze stron pokrewnych oferujemy Państwu możliwość promocji w różnej formie. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą związanym z branżą budowlana, deweloperem, agentem nieruchomości lub prywatnym klientem umożliwimy Ci akcje marketingową na większą skalę. W katalogu usług znajdą Państwo m.in. reklamę internetową możliwą do umieszczenia w różnych sekcjach portalu, ciekawy pakiet promocyjny oraz możliwość promocji za pomocą tekstów umieszczanych w poradnikach i artykułach stron pokrewnych.

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą reklamową portalu SektorBudowlany.pl

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.